Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego i kodeksu cywilnego i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Zachęcamy też do skorzystania z naszego kalkulatora walut.

Sposób na wiarygodne kursy walut – kantor we Wrocławiu go zna

Do kantoru przychodzimy w jednym celu: żeby wymienić pieniądze w najkorzystniejszej cenie waluty. Wrocław daje Państwu taką możliwość – w Kantor PLEX od 1989 roku wypracowaliśmy system, który pozwala nam oferować najkorzystniejsze kursy walut w kantorach Wrocławia, a prawdopodobnie nawet całego Dolnego Śląska.

Jak to robimy? Po prostu perfekcyjnie znamy rynek. Tylko tyle i aż tyle. Jesteśmy profesjonalistami i w trosce o bezpieczeństwo weryfikujemy pulę walut z całego świata. Dzięki temu mają Państwo pewność najniższej wiarygodnej ceny waluty we Wrocławiu i nie tylko.

To nie wszystko. Profesjonalizm oznacza też elastyczność. Dlatego oprócz najbardziej wiarygodnych cen walut we Wrocławiu przy większych transakcjach jesteśmy otwarci na negocjację kursów walut. W kantorach Wrocławia negocjacje oznaczają zwykle niewielki upust, ale nie u nas – w Kantorze PLEX mogą Państwo liczyć na kurs niższy o co najmniej kilka punktów.

Co dostajesz w Kantor PLEX, czego nie ma gdzie indziej?

Najkorzystniejsze kursy walut. W kantorach Wrocławia nie znajdą Państwo korzystniejszych cen. Dodatkowo kursy są wiarygodne dzięki weryfikacji puli walut z całego świata i znakomitej znajomości rynku naszych fachowców.

Bezpieczne, wiarygodne transakcje i dyskrecja. Wśród notowań walut w kantorach Wrocławia u nas mają Państwo największą pewność bezpieczeństwa i wiarygodności transakcji. Dodatkowo zawsze zapewniamy bezwzględną dyskrecję.

Możliwość negocjacji cen. Przy większych wymianach dzięki negocjacji ceny mogą Państwo obniżyć kursy walut. Kantory we Wrocławiu zazwyczaj nie dają tak dużego – przynajmniej kilkupunktowego – upustu dla klientów.

Indywidualne spotkania z doradcą. Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszych informacji na temat sytuacji na giełdzie i notowania walut, kantory we Wrocławiu centralnym i zachodnim dają Państwu możliwość ustalenia spotkania lub indywidualnej transakcji z naszym doradcą w dogodnym dla Państwa terminie.

Profesjonalna obsługa. Profesjonalizm to wisienka na torcie. Jako doświadczeni pracownicy dokładnie informujemy o kursach walut w kantorach we Wrocławiu i wszelkich szczegółach dokonywanej przez Państwa transakcji. Zapewniamy szybką i bezpieczną wymianę walut.

Wybierz profesjonalizm, wiedzę i najbezpieczniejsze transakcje i przyjdź do Kantor PLEX lub zadzwoń!